Recenzja Noblechairs HERO Gaming skórzany

Montaż

Montaż krzesełka był zaskakująco prosty. Wystarczyło wykręcić 3 śruby i wkręcić 11, nie trzeba mieć żadnych narzędzi ponieważ zestaw zawiera narzędzie będące połączeniem śrubokręta krzyżakowego i klucza imbusowego wystarczające do montażu. 

Na początek należy odkręcić 3 śruby od spodu siedziska i wykorzystać je do przykręcenia podłokietnika. Drugi podłokietnik był już przykręcony.

W moim egzemplarzu jedna ze śrub wchodziła krzywo w otwór, z którego ją wykręciłem. Po kilku próbach jednak się udało. Chciałbym tutaj zwrócić uwagę na dosyć solidną blachę przyspawaną pośrodku siedziska. Służy ona ochronie 4 liter właściciela w przypadku wystrzelenia siłownika pneumatycznego.

Kolejnym etapem jest przymocowanie części odpowiedzialnej za możliwość bujania się i regulacji wysokości siedziska. Wymaga to przykręcenia 4 śrub imbusowych.

W tym momencie powinienem także zamontować takie plastikowe rączki na te aluminiowe osie wystające po bokach, ale zrobiłem to później.

Jak w każdym krześle montaż kółek i siłownika nie wymaga żadnych śrub, kółka wchodzą lekko i trzymają się pewnie, problemem może być wycelowanie siedziskiem w siłownik ponieważ Jest ono znacznych rozmiarów i wagi.

Podczas montażu oparcia należy uważać żeby nie przyciąć sobie paluchów, ponieważ jedna z szyn, do których się je montuje, jest połączone z bardzo silną sprężyną. Aby zobrazować siłę sprężyny powiem że jest wykorzystywana do pionowania oparcia, nawet z pozycji prawie leżącej, a krzesło jest przystosowane do użytkowników do 150kg. Oparcie montuje się z wykorzystaniem 4 śrub imbusowych.

Na koniec należy nałożyć plastikowe zaślepki, które przykręca się śrubami krzyżykowymi. Moim zdaniem producent powinien pokryć te śruby czarną powłoką, tak aby wtapiały się w zaślepki, ale chyba się czepiam.

Na koniec wystarczy założyć poduszki i gotowe.

2 odpowiedzi do “Recenzja Noblechairs HERO Gaming skórzany”

  1. Pingback: dotnetomaniak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *