Recenzja Noblechairs HERO Gaming skórzany

Wrażenia z użytkowania

Krzesło jest wygodne, przyjemne w dotyku i wygląda naprawdę dobrze. Jak już wcześniej wspomniałem krzesło jest przystosowane dla osób do 150 kg, ważąc połowę tej masy nie czuję się w nim dobrze, musiałem jednak obniżyć siedzisko prawie do samego dołu, zmniejszyć rozstaw podłokietników i przekręcić to pokrętło pod siedziskiem służące do regulacji oporu „bujania się”.

Pokoik, służący mi za biuro, uniemożliwia pobawienie się wychyleniem oparcia i bujaniem się, myślę że spokojnie można w nim spać.

Co do wad to w wersji z prawdziwej skóry podłokietniki pokryte są skórą ekologiczną. Jest ona wysokiej jakości, mimo wszystko jest to eko-skóra.

Oglądając inne recenzje tego spotkałem się z opiniami, że regulacja lędźwi sprawia, że poduszka pod lędźwia jest zbędna, nie zgadzam się z tą opinią. Będąc szczęśliwym posiadaczem prawie pełnoletniego Audi A6 przywykłem do regulacji z tego samochodu, która jest dość agresywna, w tym fotelu jest ledwo wyczuwalna, a poduszeczka często wędruje gdzie jej miejsce.

Podsumowując: jestem naprawdę zadowolony z zakupu i zostanie on ze mną na dłużej. Gdybym jednak miał wybierać ponownie wybrałbym model noblechairs ICON, który nie ma regulacji lędźwi, a w wersji skórzanej kosztuje 450 zł mniej.

Linki do sklepu:

2 odpowiedzi do “Recenzja Noblechairs HERO Gaming skórzany”

  1. Pingback: dotnetomaniak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *